Instalacje oświetleniowe

Instalacje oświetleniowe potrafią przyprawić o prawdziwy zawrót głowy. Jest to jeden z ważniejszych elementów instalacji, przeważnie w biurach i centrach handlowych.

Czemu ?

1. odpowiedni dobór lamp pozwala ożywić przestrzeń,
2. prawidłowe wykonanie instalacji poprawia estetykę pomieszczeń,
3. chyba najważniejsze, pozwala zaoszczędzić pieniądze.

Do IT Solutions pomoże wam przy spełnieniu wszystkich tych punktów.

Biorąc pod uwagę, że oświetlenie stanowi około 30% odbiorników w instalacji, śmiało można pokusić się o poszukiwanie oszczędności w zużyciu energii. Zwłaszcza, że mniejsze zużycie energii to mniejsze rachunki, a to jeden z najważniejszych aspektów, obecnych instalacji.

Coraz więcej budynków stara się zdobyć/utrzymać certyfikaty Leed lub Breem, a to wymusza aby instalacje były „Ekologiczne”. Co za tym idzie prawidłowy dobór okablowania, najbardziej optymalny sposób sterowania oświetleniem, czujników obecności, czasowe wyłączenia, inteligentne lampy, odpowiedni dobór źródeł światła. Prawidłowy dobór tych elementów może być trudny, dlatego właśnie możesz liczyć na nasze wsparcie.


Współpracując z nami zapewnimy Ci prawidłowe przejście przez proces energomodernizacji.

W pakiecie z nami otrzymasz pomoc przy doborze opraw, posiadamy rekomendacje wielu producentów, a i my możemy z czystym sumieniem wielu producentów polecić.
Pomożemy przy projektowaniu instalacji tak by była optymalnie dopasowana do Twoich potrzeb i dawała największy komfort w użytkowaniu.
Nasze instalacje wykonywaliśmy w wielu prestiżowych budynkach w Warszawie, a nasi instalatorzy cechują się dużą sumiennością i dokładnością, to możemy potwierdzić wieloma rekomendacjami od naszych zadowolonych klientów.